X

Tento eshop využívá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie a bez jejich použití není schopen fungovat. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Stiskem křížku v pravém rohu - rozumím.

Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
Produkty v akci
Mafia III CZ (PC)
původní cena: 1 248 Kč
1 123 Kč
Hra o trůny: Zrození (PC)
původní cena: 167 Kč
154 Kč
HRA PC-Race Driver GRID EN
původní cena: 157 Kč
149 Kč
Hra PC-102 Dalmatinů (DMKRE)
původní cena: 188 Kč
175 Kč
Nejnovější produkty
Darksiders III (PC)
1 499 Kč
TT: Isle of Man (PC)
1 000 Kč

Mafia III CZ (PC)

Mafia III CZ (PC)
Sleva
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: 70649
záruka:24 měsíc(ů)
Výrobce/Značka:2K Games
cena bez DPH:928,33 Kč
cena vč. DPH:1 123 Kč
původní cena:1 248 Kč
sleva:125 Kč (10%)
1 123 Kč
popis
obrázky
parametry
videa, soubory, odkazy
diskuze

"Píše se rok 1968 a po letech bojů ve Vietnamu zná Lincoln Clay tuhle pravdu: rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Nyní je Lincoln zpátky doma v New Bordeaux a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení. Intenzivní přestřelky, brutální souboj muže proti muže, napínavé řízení vozidel a pouliční vychytralost, to vše budete potřebovat. Ale díky té správné partě, drsným rozhodnutím a pár špinavým rukám je možné dostat se na vrchol městského podsvětí.

*NEW BORDEAUX, PŘETVOŘENÉ NEW ORLEANS Z ROKU 1968: Rozsáhlý, rozmanitý a špinavý otevřený svět, kterému vládne mafie a zkorumpovaní zastupitelé a které je bohaté na úžasné vyhlídky, zvuky a emociálně nabitou společenskou atmosférou dané doby.

*BEZDĚČNÝ SMRTÍCÍ ANTI-HRDINA: Staňte se Lincolnem Clayem, sirotkem a veteránem z Vietnamu, který pase po pomstě vůči italské mafii za brutální zmasakrování černé mafie, kterou považoval za svou rodinu, již nikdy neměl.

*POMSTĚTE SE PO SVÉM: Vyberte si vlastní osobní styl hry - od brutální síly a silných zbraní po plíživou zabijáckou taktiku - a využijte Lincolnova vojenského výcviku a nashromážděných informací, které vám pomohou zlikvidovat italskou mafii.

*NOVÁ RODINA Z POPELA TÉ STARÉ: Vybudujte zločineckou říši svým vlastním způsobem na základě rozhodnutí, které ze svých poručíků odměníte a které zradíte…"

Mafia III CZ (PC)
ŽÁNR HRY :akční adventura
Lokalizace :CZ tit.
Doporučený věk :od 18 let
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze