X

Tento eshop využívá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie a bez jejich použití není schopen fungovat. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Stiskem křížku v pravém rohu - rozumím.

Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
Produkty v akci
Hra PC - Prasátko a jeho velký piknik (DMKRE)
původní cena: 145 Kč
131 Kč
PC Silverfall - CZ (KOPC0142)
původní cena: 91 Kč
77 Kč
Hra PC-102 Dalmatinů (DMKRE)
původní cena: 188 Kč
175 Kč
Xpand Rally Xtreme (PC)
původní cena: 139 Kč
111 Kč
Nejnovější produkty
Darksiders III (PC)
1 499 Kč
TT: Isle of Man (PC)
1 000 Kč

Far Cry 5 + Backpack (PC)

Far Cry 5 + Backpack (PC)
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: 71836
záruka:24 měsíc(ů)
Výrobce/Značka:UbiSoft
cena bez DPH:1 690,00 Kč
cena vč. DPH:2 045 Kč
2 045 Kč
popis
obrázky
parametry
videa, soubory, odkazy
diskuze

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku.

FANATICKÝ KULT
Vítejte v Hope County v Montaně. Tato idylická oblast je domovem milovníků svobody... a také fanatického kultu soudného dne, známého jako The Project at Eden"s Gate. Skupinku vede charismatický prorok Joseph Seed a jeho oddaní bratři a sestry - The Heralds.

VRAŤTE REGION LIDEM
Eden"s Gate pomalu proniká do všech oblastí každodenního života, v této kdysi klidné oblasti. Váš příchod však podnítí kult k násilnému převzetí kontroly nad regionem. Dostanete tak za úkol vzbouřit odboj mezi místními a osvobodit zdejší utlačovanou komunitu od všeho schopných fanatiků.

JSTE STŘEDEM DĚNÍ
Oblastí Hope County budete svobodně křižovat po řekách, zemi i nebi, v doposud nejširší paletě vozidel a zbraní v sérii. Všechna místa a postavy, které objevíte budou postupně vytvářet váš příběh různými směry, jenž byste rozhodně nečekali. Poprvé v sérii si vytvoříte vlastní postavu a vaše činy ovlivní okolní svět.

S KÝM SE SPOJÍTE?
Během hraní se seznámíte s řadou významných postav, včetně Mary May, která vlastní místní salón, Nicka Reye, nadšence do letadel, nebo kazatele Pastora Jeroma. Stejně tak můžete najímat žoldáky, přičemž v jeden čas můžete využívat schopnosti až tří z nich, abyste obstáli v boji proti kultu Eden"s Gate.

KAMPAŇ VE DVOU
K dispozici bude i kooperace pro dva hráče, díky níž můžete ve dvou projít celou kampaň. Tentokrát přitom hrajete za svou vlastní postavu. Součástí hry je také in-game editor, v němž můžete vytvářet šílené a unikátní Far Cry zážitky, a to s přáteli nebo proti nim.
 

Far Cry 5 + Backpack (PC)
ŽÁNR HRY :FPS
Lokalizace :EN
HERNÍ PLATFORMA :PC
Multiplayer :TBA
Doporučený věk :od 18 let
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze