X

Tento eshop využívá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie a bez jejich použití není schopen fungovat. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Stiskem křížku v pravém rohu - rozumím.

Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
Produkty v akci

3DS YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters (NI3S91530)

3DS YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters (NI3S91530)
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: NI3S91530
záruka:24 měsíc(ů)
Výrobce/Značka:Nintendo
cena bez DPH:891,60 Kč
cena vč. DPH:1 079 Kč
1 079 Kč
popis
obrázky
parametry
videa, soubory, odkazy
diskuze

 


Připravte se na ultimátní výpravu do světa tajemných a rošťáckých Yo-kai se hrou YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters. Těšit se můžete na kompletní YO-KAI WATCH® 2 zážitek, který bude doplněn o nový obsah, čímž se YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters stává ideálním titulem pro nováčky v rámci série i všechny Yo-kai fanoušky. Krom obsahu her YO-KAI WATCH® 2: Bony Spirits a YO-KAI WATCH® 2: Fleshy Souls hra YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters nabízí:


12 zcela nových úkolů, což dohromady s úkoly z her Bony Spirits a Fleshy Souls dělá celkem 100 úkolů ke splnění.
Šanci spřátelit se s patnácti hříšnými Yo-kai, kteří dříve ve hře působili jako protivníci, a mít tak možnost získat více jak 300 hratelných Yo-kai.
Exkluzivní dungeony pro majitele verzí Bony Spirits a Fleshy Souls, kdy hráči s uloženými pozicemi z jedné nebo obou her získají přístup do nových dungeonů se speciálními bossy a exkluzivními Yo-kai ke spřátelení.
Nové lokace k prozkoumání, včetně fantastického Gera Gera Resortu.
Vylepšenou verzi kooperativního módu Yo-kai Watch Blasters s mocnými a silnými bossy k poražení.


Jedné noci, zatímco Nate spí hlubokým spánkem, dva zlověstní Yo-kai nakouknou do jeho ložnice a vymažou mu vzpomínky stejně jako jeho Yo-kai Watch. Další den narazí Nate na tajemný obchod se vzpomínkami, kde se znovu shledá se svými Yo-kai Watch a také s jeho úžasnou dvojkou Yo-kai kamarádů, Jibanyanem a Whisperem. Hráči se tedy coby Nate nebo Katie vydají na výpravu časem, aby se pokusili odhalit původ nejnovějších záhad a nepokojů v jejich rodném městě.Každý Yo-kai má svou jedinečnou osobnost, ale jedno mají všichni společné. Hrozně rádi tropí neplechu, zatímco zůstávají skryti lidskému zraku. S trochou porozumění a správným jídlem je ale možné si rošťácké Yo-kai (staré i nové) naklonit a přibrat je na své epické dobrodružství.

Na své výpravě pak hráči potkají speciálního Yo-kai jménem Hovernyan, který jim ukáže, jak cestovat časem. Budou tedy moci navštívit město Springdale tak, jak vypadalo před 60 lety, cestovat mezi různými lokacemi a okamžitě přepínat mezi minulostí a přítomností, zatímco se budou snažit odhalit tajemství skrývající se za zkaženým Yo-kai. Na svých cestách časem budou moci hráči splnit přes 80 napínavých vedlejších úkolů, které zahrnují vypomáhání obyvatelům města s jejich každodenními problémy. Podáním pomocné ruky místním hráči navíc objeví nové Yo-kai a získají užitečné předměty, které jim pomohou na jejich dobrodružství.

Vůbec poprvé mohou hráči měnit Yo-kai medaile online a vytvořit si tak tým ze svých oblíbených Yo-kai, se kterými následně mohou vyzvat své kamarády v plnohodnotných multiplayerových módech. Ať už vyhrají nebo prohrají, získají Battle Pointy, za které si budou moci kupovat předměty z oficiálního BP obchodu. Ty jim pomohou posilovat a vypouštět uvězněné Yo-kai. Tento unikátní soubojový systém podporuje přátelský a férový multiplayerový zážitek pro hráče všech věkových kategorií a dovedností.

Každá z obou verzí YO-KAI WATCH® 2 obsahuje pět exkluzivních a unikátních Yo-kai, které je možné měnit lokálně nebo online. Takže záleží pouze na hráčích, zda se přidají k Bony armádě nebo Fleshy armádě. Hráči pak budou podporovat rivalitu mezi Fleshy Souls a Bony Spirits tábory hraním online, vyhráváním bitev a získáváním bodů a pomáhat svému týmu vyhrávat týdenní Bony vs Fleshy bitvy.


Vydejte se na zbrusu nové dobrodružství v městečku Springdale, kde můžete objevit a spřátelit se s více než 350 novými i již známými Yo-kai, z nichž každý má jedinečný vzhled, osobnost a Soultimate útok
Sestavte si na svých Yo-kai Watch hodinkách tým šesti Yo-kai a bojujte s nezbednými Yo-kai, řešte problémy lidí ve svém okolí a zastavte občanskou válku mezi znepřátelenými frakcemi Yo-kai
S pomocí dotykové obrazovky používejte mocné Soultimate útoky, očišťujte prokleté Yo-kai a uzdravujte je
Vydejte se vlakem do nových míst ve vašem okolí, například do odlehlé vesničky Harrisville nebo pobřežního města San Fantastica
Vraťte se v čase, odhalte tajemství původu Yo-kai Watch a setkejte se s Classic Yo-kai, kteří existovali před 60 lety
V závislosti na verzi vaší hry se spřátelíte s jinými Yo-kai
Spojte se až se třemi dalšími hráči v Yo-kai Watch Blasters, zbrusu novému akčímu módu pro více hráčů
Spojujte se s ostatními hráči přes funkci StreetPass™ a objevte tak Yo-kai, které jste ve své hře ještě nenašli
Vyzvěte na souboj kamarádův tým přes internet nebo místní bezdrátové připojení v rámci multiplayerových soubojů pro dva hráče
Foťte své kamarády s Yo-kai Cam a zjistěte, jakým Yo-kai jsou podobní
Díky QR kódům® a heslům můžete získat herní mince; použijte je na přístroje Crank-a-kai a získejte tak šanci najít dobře skryté Yo-kai nebo jiné předměty
Získejte jednoho ze třech speciálních Yo-kai (Buchinyana, Noko nebo Komasana) použitím dat z původní hry YO-KAI WATCH
Hra obsahuje mnoho dalších úkolů a aktivit, například závody na kole, Gate Globes, Baffle Boards a více!
 

 

3DS YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters (NI3S91530)
ŽÁNR HRY :RPG
Lokalizace :EN
Doporučený věk :od 7 let
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze