X

Tento eshop využívá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie a bez jejich použití není schopen fungovat. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Stiskem křížku v pravém rohu - rozumím.

Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
Produkty v akci

3DS Layton's Mystery Journey (NI3S427)

3DS Layton's Mystery Journey (NI3S427)
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: NI3S427
záruka:24 měsíc(ů)
Výrobce/Značka:Nintendo
cena bez DPH:817,20 Kč
cena vč. DPH:989 Kč
989 Kč
popis
obrázky
parametry
videa, soubory, odkazy
diskuze

Deset let od prvního vstupu Professora Laytona na scénu, přichází na řadu jeho dcera Katrielle, aby převzala rodinný podnik na řešení záhad v LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy.

 

Hádanky dráždící mozek, intuitivní hraní přes dotykovou obrazovku a okouzlující rozmarná atmosféra, které fanoušci série moc dobře znají a milují, to všechno se vrací v tomto novém přírůstku do série. Ale připravte se také na to, že se seznámíte s úplně novými postavami a vypravíte se na úplně nové a vzrušující dobrodružství. Protože nikdo neví, kde se známý Professor zrovna nachází, jeho dcera Katrielle vystoupí do světla ramp, založí si vlastní detektivní agenturu a vydá se vybudovat si jméno v ruchu a shonu rádoby viktoriánského Londýna. K nové Katriellině partičce se přidá Ernest Greeves, mladý student Gressenhellererské univerzity, který pracuje jako její asistent, a její první klient, mluvící pes Sherl se sarkastickou povahou, ale věrným srdcem.


Vyšetřování, pozorování a dedukce budou klíčovými dovednostmi, jaké bude hráč potřebovat, aby provedl Katrielle a její společníky spoustou hádanek a výzev, jež na ně čekají. Hra se točí kolem prozkoumávání Londýna, povídání si s pestrými mistními obyvateli a obchodníky, které potkáte při prozkoumávání zajímavých míst, která navštívíte při hledání důkazů, mincí s nápovědou a další věci, a samozřejmě řešení bezpočtu hádanek, na něž po cestě narazíte. Hra obsahuje dvanáct různých případů spojujících se do jednoho velkého příběhu týkajícího se sedmi Draků - “milionářů” z názvu hry - tajemných a vlivných postav města Londýna. Jakou konspiraci můžou skrývat? To musí zjistit právě Katrielle!


Nintendo 3DS verze hry LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy se může pochlubit ještě větším množství hádanek, než jste měli možnost najít v jakémkoliv předchozím titulu série, a denně, po dobu jednoho roku si budete moct stáhnout další bonusové hádanky. Hráči, kteří zatouží po přestávce od sbírání indícií a řešení hádanek v hlavní příběhové lince, si můžou můžou odskočit do tří odemykatelných miniher. Například v Hound in the Pound bude cílem dovést Sherla k východu pomocí stanoveného počtu kroků za použití přepínačů k přesunu bloků a změně jeho cesty. A pro ty, kteří se budou chtít do Laytonova světa ponořit o něco více, najdete v herním světě slušnou porci sběratelských předmětů a možností úprav, jako třeba možnost obléknout Katrielle do široké škály různých oblečků a vyzdobit si agenturu pestrou nabídkou dekorativních prvků.

3DS Layton's Mystery Journey (NI3S427)
ŽÁNR HRY :adventury
Lokalizace :EN
Doporučený věk :od 7 let
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze