X

Tento eshop využívá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie a bez jejich použití není schopen fungovat. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Stiskem křížku v pravém rohu - rozumím.

Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

WiiU Fast Racing Neo eShop Selects (NIUS1920)

WiiU Fast Racing Neo eShop Selects (NIUS1920)
100% (1 hodnocení)
katalogové číslo: NIUS1920
záruka:24 měsíc(ů)
Výrobce/Značka:Electronic Arts
cena bez DPH:520,80 Kč
cena vč. DPH:630 Kč
630 Kč
popis
obrázky
parametry
videa, soubory, odkazy
diskuze
Závoďte neuvěřitelnou rychlostí napříč futuristickým sci-fi světem ve FAST Racing NEO, k dostání na Nintendo eShopu na Wii U!

Nasedněte za volant nepřeberného množství antigravitačních vozů a šlápněte na plyn v rámci dynamických závodů o frekvenci 60 snímků za sekundu. Pokuste se stát se živoucí legendou a zdolat  všechny tři ligy ve FAST Racing NEO, z nichž v každé budete muset překonat vyšší laťku… a vyšší rychlost!

Prosvištěte celkem 16 dlouhými, spletitými tratěmi, které se mohou pyšnit překrásnými scenériemi a realistickým počasím. Klouzejte po náledí a čelte divoké sněhové bouři, která vám zastíní výhled z čela kokpitu, proplétejte se mezi mrakodrapy v deštivé hi-tech metropoli a mějte se na pozoru před písečnými bouřemi, které vás z dráhy mohou bez varování strhnout!

K manévrování v ostrých zatáčkách, objíždění překážek a skákání na nebezpečných rampách můžete používat jak tradiční ovládání, tak ovládání pomocí pohybového senzoru. Změnou fáze vaší lodi změníte její barvu, a pokud se sladíte s barevnými panely na trati, vystřelí vás rychle dopředu! Díky funkci off-TV play můžete závodit i na obrazovce Wii U GamePadu.

Závodníci, kteří touží po ještě větších výzvách, je naleznou v multiplayerových módech FAST Racing Neo: soupeřte až proti sedmi dalším hráčům online nebo se třemi kamarády na jediné televizi ve split-screen multiplayeru a pokuste se svým skóre překonat ty nejlepší časy v online žebříčku.

Myslíte si, že na takové závody máte? Ukažte, co dovedete, ve FAST Racing NEO, adrenalinové závodní hře pro Wii U!


Závoďte rychlostí světla v antigravitačních vozech v této zběsilé závodní hře
Prosvištěte celkem 16 tratěmi vedoucími skrz kaňony, přes vrcholky hor, oceány, napříč futuristickými metropolemi a více                    
Zdokonalte se ve fázování a boostování na barevných zrychlovacích panelech, abyste si udrželi vedení
Postavte se soupeřům v online multiplayeru až pro osm hráčů
Závoďte s kamarády v pohodlí vašeho domova v místním split-screen multiplayeru

Odkaz na video
WiiU Fast Racing Neo eShop Selects (NIUS1920)
ŽÁNR HRY :závodní
Lokalizace :EN
Doporučený věk :od 3 let
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze