X

Tento eshop využívá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie a bez jejich použití není schopen fungovat. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Stiskem křížku v pravém rohu - rozumím.

Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb
Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů
Produkty v akci
HRA PS3-BioShock Infinite
původní cena: 931 Kč
335 Kč
Borderlands: The Pre-Sequel (PS3)
původní cena: 177 Kč
168 Kč
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS3)
původní cena: 538 Kč
495 Kč
Diablo III (PS3)
původní cena: 378 Kč
367 Kč

Diablo III (PS3)

Diablo III (PS3)
Sleva
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: 67527
záruka:24 měsíc(ů)
Výrobce/Značka:Blizzard
cena bez DPH:303,31 Kč
cena vč. DPH:367 Kč
původní cena:378 Kč
sleva:11 Kč (3%)
367 Kč
popis
obrázky
parametry
videa, soubory, odkazy
diskuze

Příběh je zasazen opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla. Mezi novými lokacemi také stará známá místa včetně vesnice Tristramu. Možnost vybrat si mezi mužskou a ženskou verzí postav, rozdíl však bude čistě vizuální. Barbar nikoliv novou postavou se stejnými schopnostmi, nýbrž o dvacet let zestárlým hrdinou z dvojky, což poznáte podle únavy i mnoha šrámů na těle.

Nový systém questů, přizpůsobený pro třídu hráčovy postavy. Skilly přístupné přímo z hlavního hotbaru s možností jejich rychlého výběru skrz kolečka na myši. Včetně nové metody uzdravování, kdy přes daný předmět bude stačit přejít (tzn. nebudete jej muset sebrat a teprve potom vypít jako lahvičky). Z nových nepřátel např. Berserker s obrovskou palicí, která bude moci uvíznout v zemi, než se válečníkovi podaří ji vyprostit. Se snadnějším vyměňováním předmětů a brnění/zbraní mezi postavami v partě. Pro každého hráče v partě ze zabitého nepřítele jiné předměty, tzn. nebudou již vypadávat na zem, kde mezi sebou hráči soutěžili o to, kdo je rychleji sebere.

Diablo III (PS3)
ŽÁNR HRY :RPG
Lokalizace :EN
Multiplayer :ano
Doporučený věk :od 16 let
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze